Pánské spodní prádlo

Pánské prádlo je důležitou součástí každého muže. Vhodně vybraným spodním prádlem se lze vyvarovat nepříjemností spojené s nošením prádla, jako například škrábání materiálu, odřené kůže a jiné nepříjemné věci . Stejně jak u žen, tak i mužů platí, že čím pohodlnější materiál při nošení, tím se člověk cítí lépe a pohodlně.

Historie pánského spodního prádla

Historie se datuje do středověku, kdy pánové nejdříve používali spodní prádlo, které sahalo od pasu k lýtkům, přičemž se kalhoty uvazovaly dole. Poté vznikly spodky, které se hodně zkrátily a měly poklopec. Postupně se spodní prádlo vyvíjelo do té podoby, jak jej známe dnes.

Rozdělení spodního prádla

Pánské spodní prádlo můžeme rozdělit na:

bokserki-comfort-554401 cornette-boxerky-classic-53130-1-2

brubeck-boxer brubeck-wool-boxer-panske

brubeck-slip Max_slipy_06

  • jocksy
  • tanga

Materiál

Pánské spodní prádlo se vyrábí z mnoha různých druhů materiálů a s různými druhy příměsí. Nejčastěji se objevuje materiál z čisté nebo bio bavlny. Aby spodní prádlo bylo více poddajné, tak se míchá bavlna s elastanem dohromady, nejčastěji 95% bavlny a 5% elastanu. Další smíšené materiály jsou z polyamidu a elastanu, které poskytují dokonalou pohodlnost při nošení.

Značky pánského spodního prádla

Značek máme spoustu, ale mezi opravdu kvalitní výrobce můžeme zařadit značky jako Brubeck, Gatta, Henderson nebo značku Italian Fashion.