Nová kolekce županů podzim/zima 2016

I letos si můžeme vybírat ze široké nabídky dámských županů, pánských županů i dětských županů. Dnešní trh je přímo přesycený nabídkou tohoto zboží. A pokud nemůžete najít župan podle svých představ v kamenných obchodech ve svém okolí, doporučujeme Vám mrknout se na internet. Internetové nákupy se za posledních pár let staly běžnou záležitostí. Je to bezpečné, bezproblémové, rychlé a pohodlné. Navíc většina e-shopu garantuje výměnu zboží zdarma nebo vrácení nevyhovujícího zboží do 14 dnů. Takovým internetovým obchodem je třeba Prádlo Elegant, kde mají veškeré vystavované zboží skladem.

DÁMSKÉ HUŇATÉ ŽUPANY

Hebounké dámské župany z příjemného plyše, mikrovlákna nebo huňatého polyesteru doporučujeme všem ženám a dívkám, které mají rády maximální pohodlí. Takový pohodlný dámský župan totiž zahřeje nejen na těle, ale i na duši. Proto je dobré vybírat takový župan, který se Vám bude maximálně líbit a sedne Vám i velikostí.

ll-darcy-sedy dorota-zupan-fr173-modry-se-sovou

dorota-zupan-fr178-ruzovy ll-zupan-ama-ecru

ELEGANTNÍ DÁMSKÉ VISKÓZOVÉ ŽUPANY

Více elegantní verzí dámského županu jsou župany z viskózy. Viskóza je poměrně nový materiál na trhu, který si získal mnoho svých příznivkyň po celém světě. Vyrábí se z nich především noční košilky, pyžama nebo právě zmíněné župany. Takový župan z viskózy využijete po celý rok, neztrácí svůj tvar a ani barva praním nebledne. Tyto viskózové župany se nejvíce vyrábí v jednobarevných variantách jako jsou černá, bílá, červená a jiné. Vybrat si můžete také z různých délek.

dkaren-ines-zupan-tyrkysovy dkaren-zupan-viki-red

LUXUSNÍ PÁNSKÉ ŽUPANY

Pánové také nezůstanou ochuzeni o novou zimní kolekci županů. Pánské župany z nabídky Prádla Elegant se vyznačují precizním zpracováním a maximální kvalitou materiálu. Pokud kupujete pánský župan jako dárek, doporučujeme Vám froté pánské župany nebo pánské huňaté župany z měkkoučkého polyesteru. Tyto župany se většinou vyrábí v pány oblíbených barvách – modré, černé, šedé nebo zelené. Mezi další barvy patří i červená, bordó, vanilková, světle šedá nebo tyrkysová. Některé pánské župany mají široký límec, jiné zas stejnobarevnou kapuci. Kapsy u županu jsou samozřejmostí.

dorota-pansky-zupan-karo-modry-181 dorota-pansky-zupan-fr082-sedy

DĚTSKÉ ŽUPANY NEJVYŠŠÍ KVALITY

Jistě se všichni ztotožníme s větou – pro naše děti jen to nejlepší. Což rozhodně platí i při výběru dětského županu. Kvalita musí být na prvním místě. Proto se při výrobě dívčích župánku a chlapeckých županů používá jen kvalitní a certifikovaný materiál, který je šetrný k dětské pokožce. Dětské župánky se vyrábí ve veselých barvách, často mají roztomilé nášivky zvířátek nebo pohádkových postaviček.

madlen-divci-zupan-zeleny-mela-bp madlen-chlapeky-zupan-olaf-tyrkysovy-bp