Plavky pro nastávající maminky a ženy po porodu

Maminky v očekávání by měly o sebe v létě dbát více, než běžně. Samozřejmostí by mělo být používání opalovacích přípravků s vhodným ochranným faktorem a opatrnost při různých aktivitách. Nemluvě o vyhýbání se intenzivnímu slunci v poledních hodinách a povinnosti nosit pokrývku hlavy. Je však známo, že těhotným pohyb nesmírně prospívá a není lepší varianty, než cvičení a pobyt ve vodě. K tomu ale samozřejmě potřebujeme plavky.

Pořídit si plavky v těhotenství může být oříšek. Zvlášť, pokud zrovna neholdujeme dvoudílným plavkám. Řešením může být zakoupit si plavkové šaty, anebo tankiny. Horní díl tak perfektně zakryje bříško a ochrání před škodlivým UV zářením. Navíc bříško zbytečně moc neobepíná a lépe se přizpůsobí měnící se postavě než jednodílné plavky. Plavky s topem  tak zakryjí i nevzhledné pajizévky (strie), anebo jizvu po císařském řezu.

lorin-ally-pestrobarevné-damske-plavky lorin-tankiny-5012 gabbiano-tankiny-cerne gabbiano-tankiny-tmave-modre gabbiano-tankiny-tmave-sede

Na dovolenou si přibalte raději alespoň dvoje plavky. Ochráníte tak své zdraví i svého děťátka. Zejména plavkové kalhotky je vhodné často střídat, prát v jemném pracím prostředku a hlavně nenosit na těle vlhké. Vlhkost samozřejmě neprospívá ani citlivým bradavkám. Kojení pobyt na sluníčku, ani ve vodě nevylučuje. Důležité je zachovat úměrnou míru doby pobytu.

Chránit bříško a pokožku vůbec můžete také prostřednictvím parea. Šátek si uvážete jako šaty, anebo jako sukni a navíc se dokonale přizpůsobí Vašemu měnícímu se obvodu. Schovat tak můžete i pomerančovou kůži. Budete za hvězdu pláže.

lorin-pareo-7205-cerno-bile lorin-pareo-7205-modro-bile pareo-dalie-cerno-cervene