Stahovací spodní prádlo

Stahovací prádlo

Plesová sezóna je již v plném proudu. Pořídila jste  si nové plesové šaty a protančené střevíčky jste vyměnila za jiné.  Co ale dělat, pokud se Vám na břiše objevily nevzhledné povánoční faldy, které siluetě v šatech na kráse nepřidají? Zapomeňte na rychlé tukožroutské diety.  Řešením jsou stahovací kalhotky.

Při výběru stahovacího spodního prádla záleží, na jakou partii těla se chcete zaměřit a jestli chcete, aby byly kalhotky zdobené krajkou, či nikoli. Je dobré se také zamyslet, jaká síla stáhnutí by Vám ještě vyhovovala při pohybu (nejlepší stahovací efekt zajišťuje prádlo značky Wolbar). Zpravidla ale veškeré stahovací prádlo skvěle funguje, pokud potřebujete zpevnit postavu. K mání jsou velikosti S až XXL. Horní lemy bývají vylepšené o silikonový proužek, který dobře fixuje horní lem kalhotek na místě. Pro maximální komfort bývají bezešvé, s minimalizovaným přešitím a pevnými spoji. Na laserový střih se zaměřuje značka Emili.

ValerieRelaxaVanessaModeliaLaraPreciosa

K dispozici je tvarovací prádlo s efektem na dolní partii břicha, celé bříško a záda, se zaměřením na hýždě, ale i stehna. Při pohybu možná nejlépe oceníte stahovací body, které je zafixováno v rozkroku, ale i na ramenou díky ramínkám. Rozepínání je navíc velice praktické – jednoduše se navlékají a svlékají, což oceníte například při návštěvě toalety. Na ples tedy doporučujeme kalhotky pro zpevnění celé partie břicha, hýždí a zad s rozepínáním Vadis, body Vincenta a Vanilla, nebo tvarující košilku Vika. Na časté nošení se hodí stahovací košilka, jelikož neslouží současně jako kalhotky a rychle se oblékne. K nejprodávanějším patří modely Modelia 2, které jsou k dispozici v bílé, černé i tělové variantě.

VadisVanillaVincentavikaModelia 2Modelia 2

Výběr je opravdu pestrý a stojí za to. Pořiďte si raději stahovacího prádla několikero kusů, abyste si mohla vybrat dle příležitosti ten pravý kousek.