Tankiny, monokiny, trikiny a další dámské plavky

Pokud hledáte inspiraci pro výběr plavek, jste na správném místě. V našem e-shopu Prádlo ELEGANT.cz naleznete plavky poplatné kolekcím 2018, původem z evropské produkce, za přitažlivé ceny. K mání jsou nejen dámské plavky, ale samozřejmě i pánské plavky a dětské plavky. Na následujících řádcích naleznete přehled typů dámských plavek z naší nabídky.

Bikiny

Nejoblíbenější typ plavek, který  vyhledávají ženy pro bronzové opálení své pokožky. V naší nabídce jsme k nim zařadili jen ty dvoudílné plavky, které mají trojúhelníkové košíčky.

Dvoudílné plavky – vyztužené s push-up efektem

Jedná se o elegantní typ dvoudílných plavek, který pozvedne nejen Vaše poprsí, ale i sebevědomí.

Dvoudílné plavky – vyztužené typu bardotka

Bardotka, neboli balkonetka je skvělá podprsenka, která formuje poprsí, díky vloženým vycpávkám je opticky zvětšuje a navíc se může nosit také bez ramínek, což zjednodušuje rovnoměrné opálení Vaší pokožky.

Dvoudílné plavky – nevyztužené typu bandeau

Elegantní plavky typu bandeau jsou lehké plavky bez vyztužení, které mohou skrývat kostice a připomínají pruh látky. Ramínka lze zpravidla také odepnout.

Tankiny

Plavky tankiny se skládají z topu přesahujícího až na kalhotky a kalhotek. Bývají dvoudílné, anebo sešité (spojené).

Trikiny

Připomínají monokiny svým svůdným odhalením části břicha, ale jsou dvoudílné. Využívají je ženy, které touží po kompromisu mezi jednodílnými a dvoudílnými plavkami.

 

Monokiny

Typický znakem monokin jsou průstřihy a průhledy umístěné na různých místech.

Jednodílné plavky

Jednodílné plavky pozná každý na první pohled. Liší se však výrazně v typu košíčků a předních a zádových výstřihů. Některé mají dokonce zapínání na sponu, nebo zavazování na zádech.